BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Përplasjet tek Unaza e Re me Policinë dhe IKMT, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë gazetarit të Top Channel

Përplasjet tek Unaza e Re me Policinë dhe IKMT, banori i merr

Përplasje të forta ka pasur sot me policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri sot për të prishur banesat pa leje në kuadër të projektit të Unazës së Re.

Gazetari i Top Channel-it është përballur me disa situata aspak të zakonshme.Ndërkohë ai raportonte live një nga banorët e pranishëm i ka marrë atij mikrofonin nga dora dhe ia ka flakur në rrugë, ndërsa menjëherë pa këtij veprimi një tjetër banore e ka sulmuar atë.