BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Aktualitet

Përshkallëzohet situata/ Tifozët holandezë tentojnë të çajnë kordonin, ja momenti kur përplasen me policinë (Video)

Përshkallëzohet situata/ Tifozët holandezë tentojnë

Përshkallëzohet situata në Tiranë, ku tifozët holandezë tentojnë të çajnë kordonin e policisë.

Na ndan vetëm 1 orë e pak minuta nga nisja e përballjes Roma-Feynoord për finalen e Conference League dhe stadiumi “Air Albania” është duke u mbushur nga tifozeritë.

Por hyrja e fansave të ekipit holandez në stadium nuk ka kaluar pa incidente.

Ka pasur një moment tensioni përpara Pallatit të Kongreseve, ku siç u raportuar dhe nga gazetarët e Neës24 në terren, dy tifozë të grupimit “Barbarët” kanë tentuar të çajnë kordonin dhe të përplasen fizikisht me tifozët kundërshtarë.

Incidenti mund të shihet edhe në videon e mëposhtme.

 

Më të lexuarat