BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Aktualitet

Peshkatarët gjejnë delfinin e ngordhur në bregdetin e Durrësit, dalin pamjet nga momenti kur fadromat e nxjerrin nga uji (VIDEO)

Peshkatarët gjejnë delfinin e ngordhur në bregdetin e

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në bregdetin e plazhit të Durrësit. Një delfin i ngordhur ka dalën në cektësirën e bregdetit të plazhit.

Për nxjerrjen e tij nga uji është dashur të futet një fadromë që punonte për pastrimin e zonës.

Delfini është nxjerrë nga uji dhe është larguar me një kamionçinë.

Kafsha në gjendje të dekompozuar tashmë ishte pikasur në thellësi nga barkat e peshkimit dhe afruar te bregu.

Më të lexuarat