BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Aktualitet

Pësoi rënie drastike! Flet eksperti i IT: Ja kush nga banorët e 'Big Brother Vip' humbi ndjekësit në rrjet!

Pësoi rënie drastike! Flet eksperti i IT: Ja kush nga banorët e

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip janë personazhe të njohur me shumë ndjekës në rrjete sociale, por futja e tyre në BBVip i ka rritur edhe më tepër ndjekësit. Eksperti i IT u shpreh se në rrjet ulje të shifrave të ndjekësve ka shënuar vetëm një nga banorët e Big Brother, Kejvina. Dalja e saj nga BBVip duket se ka sjellë dhe mospëlqimin e ndjekësve.

“Duke parë edhe Tik Tokun trend ii ndjekjes së Big Brother nis që nga moshat e reja. Rritjen e ndjekësave e kanë pasur shumë personazhe, kryesisht në Instagram. Por ashtu si ka pasur konkurent që kanë gjeneruar ndjekës ka pasur edhe nga ata që kanë humbur të tillë, siç është Kejvina. Për shkak të debateve dhe ecurisë së lojës ajo ka humbur ndjekësa në rrjet.”,tha Duleviç