BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Petro Koçi njofton largimin nga pozicioni i lartë në Ministrinë e Mbrojtjes

Petro Koçi njofton largimin nga pozicioni i lartë në

Ish zëvendësministri i Brendshëm, Petro Koçi, me anë të një postimi në rrjetin social ka lajmëruar largimin nga ky post, pasi ka fituar mandatin si deputet në Fier dhe pritet që në shtator të jetë pjesë e Parlamentit të ri.

Koçi në postimin e tij ka falenderuar kryeministrin, Qeverinë, 3 ministrat të Mbrojtjes dhe gjithë personelin me dhe pa uniformë në MM dhe FA.

Postimi i plotë i Petro Koçit:

Per gjashte vjet e gjysem ne Ministrine e Mbrojtjes.
Ketij nderi te larte jam perpjekur ti pergjigjem me perkushtim te ndershem e te palodhshem.
Uroj tja kem dale mbane!
Mirenjohje te ndjere Kryeministrit, Qeverise, 3 ministrave te Mbrojtjes dhe sidomos personelit me dhe pa uniforme ne MM dhe FA,
3 Shefave te Shtabit te Pergjithshem, Komandanteve te strukures ushtarake dhe cdo bashkepunetori ne kete udhetim nderi per mua.
Cdo shqiptar po ta pyesesh nese e do atdheun dhe flamurin kuqezi do te pergjigjet po.
Ketu ne MM dhe FA cdo cast pergjigjemi po, sepse pyetjen na i ben detyra!

Petro Koçi njofton largimin nga pozicioni i lartë në