BREAKING NEWS

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
x

Aktualitet

Pipero këshillon që kondicioneri të përdoret sa më pak, Fevziu jep urdhrin e menjëhershëm 'live' në studio: Shpejt...

Pipero këshillon që kondicioneri të përdoret sa më pak,

I ftuar në studion e “Opinion”, mjeku Pëllumb Pipero ka këshilluar të gjithë njerëzit që të fikin kondicionerët dhe të mundohen t’i përdorin sa më pak.

Pjesë nga biseda

Fevziu: Pipero kam një pyetje, më thonë që kondicioneri përhap koronavirusin, a është e vërtetë?

Pipero: Unë do të këshilloja në këtë situatë ta përdorim sa më pak kondicionerin. Nëse tështimë dhe keni kondicionerin është e mundur që ta kthej në aerosol

Fevziu: Ma fikni kondicionerin shpejt edhe në studio…

Më të lexuarat