BREAKING NEWS

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në
x

Aktualitet

Pjerin Ndreu në zi, koronavirusi i merr njeriun e shtrenjtë të familjes: Jam i pikëlluar pafund për ikjen tënde!

Pjerin Ndreu në zi, koronavirusi i merr njeriun e shtrenjtë të

Kryebashkiaku i Lezhës,  Pjerin Ndreu po përjeton momente trishtimi pasi kushëriri i tij Mark Gjoka është ndarë nga jeta për shkak të koronavirusit.

Ndreu shprehet se kushëriri i tij gjithë jetën e ka impresionuar me burrërinë, besnikërinë, përkushtimin dhe dashamirësinë e tij, ndërsa shprehet se ishte një urrë i rrallë që mishëronte më të mirën e shtëpisë së “Jakajve”.

“Te qofte dheu i lehte Mark Gjoka ! Kusheriri im qe me ka impresionu gjithe jeten me burrnine, besnikerine, perkushtinin, dashamiresine dhe gjithcka pashe te ti ! Burre i rralle qe misheronte me te miren e  shtepise  se madhe te “Jakajve” !  Modeli i burrit qe eshte veshtire ti ngjash ! Jam i pikelluar pafund per ikjen tende,  pas luftes se gjate me mortajen Covid ! Do na mungosh, por prehu i qete se na ke  lene  vlera burri qe sna le te harrojme”, shkruan Pjerin Ndreu në rrjetet sociale.

Më të lexuarat