BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x

Aktualitet

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush

Policia greke ka publikuar të dhënat e plota të 14 personave të arrestuar pak kohë më parë në Greqi të ciliët ishin pjesë e bandës së shqiptarit Ermin Ferhati , të njohur si ‘Esko’, që fshiheshin në kampusin universitar.

Ata akuzohen për grabitje të armatosura në dyqane dhe shtëpi dhe trafikonin lëndë narkotike në zonën e gjerë të Atikës.

Mes 14 të arrestuarve, 10 prej tyre janë shqiptarë, dhe janë identifikuar si:

Ramazan Rushit, 28 vjeç nga Pogradeci

Marko Qafa, 25 vjeç nga Berati

Sigi Rustemaj, 28 vjeç nga Vlora

Ermir Meta, 31 vjeç, nga Corovoda

Veli Qose, 25 vjeç nga Xarra, Konispol

Vasil Suloti, 33 vjeç, nga Aliko, Finiq

Ermin Ferhati, 27 vjeç “Esko”

Vasil Vasili, 30 vjeç, nga Vergo, Delvine

Greant Kalanderi, 33 vjeç, Delvine

Jurxhino Dura, 28 vjeç nga Ksamili, Sarande