BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Plagosen dy punonjës policie në Orikum

Plagosen dy punonjës policie në Orikum

Dy efektivë policie janë aksidentuar në Orikum. Sipas informacioneve bëhet me dije se 2 efektivtët ishin duke udhëtuar me motor, kanë humbur kontrollin dhe kanë përfunduar jashtë rrugës.

Më të lexuarat