Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagoset efektivi në Elbasan, motori i policisë përplaset nga një makinë

 Plagoset efektivi në Elbasan, motori i policisë përplaset nga një makinë

Postuar: 08/07/2013 - 13:52

Teksa po patrullonte me motor, një punonjës i Policisë së Elbasanit është aksidentuar në krye të detyrës, në lagjen “11 Nëntori”, pasi është përplasur nga një automjet.

Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se makina që përplasi policin F. Çollaku, drejtohej nga një shtetas turk, i cili është shoqëruar në komisariat.

Menjëherë polici i plagosur është transportuar me urgjencë në spital, prej ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa aktualisht mbeten të paqarta shkaqet e aksidentit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 15:23

Olsian Çela është zgjedhur kryeprokurori i ri i Shqipërisë. Ai ka marrë mbështetjen e 101 deputetëve.

Postuar: 05/12/2019 - 14:59

Tre qytetarë që mbetën të plagosur rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit po kurohen jashtë shtetit.

Postuar: 05/12/2019 - 14:51

Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha.

Postuar: 05/12/2019 - 14:33

Ka mbërritur ditën e sotme në pikën kufitare të Kapshticës një autokolonë me ndihma si çadra dhe

Postuar: 05/12/2019 - 13:23

Pallati i cili para 2 ditësh strehoi 70 familje të prekura nga tërmeti i është vënë shiriti dhe ë