Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagoset me armë një person në Kinostudio

Postuar: 20/03/2017 - 20:50

Një person është plagosur mbrëmjen e kësaj të hënë në kryeqytet. Të shtënat me armë janë dëgjuar në zonën e Kinostudios, pranë komisariatit nr.4, ku për pasojë ka mbetur i plagosur në krah edhe një person.

Nga dyshimet paraprake të policisë, mësohet se kemi të bëjmë me një atentat, pasi autorët kanë qëlluar drejt një lokali nga një makinë në lëvizje.   

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 29/05/2017 - 11:10

Një punonjës policie është goditur me mjete të forta në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Postuar: 29/05/2017 - 10:41

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prezë, ku një grua i ka dhënë fund jetës tragjikisht duke u vetëvarur në oborrin e banesës së saj.

Postuar: 29/05/2017 - 10:37

Mesnatën e së hënës, policia në qytetin Studenti është konfliktuar me dy të rinj, që e kanë kundërshtuar.

Postuar: 29/05/2017 - 10:36

Burime zyrtare nga policia e Lushnjës bënë me dije se Agzon Begaj, banues në Kolonjë ka rënë në pranga  pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-

Postuar: 29/05/2017 - 10:29

I jepet sot lamtumira e fundit deputetit të LSI-së, Gjovalin Kadeli, i cili u nda nga jeta të premten nga një sëmundje e rëndë.

Postuar: 29/05/2017 - 10:22

 Dhjetëra vullnetarë, të rinj dhe intelektualë, anëtarë të Korpusit te Vullnetareve, punuan të djelën në zonën turistike të Shëngjinit, duke filluar një fushatë që do të zg

Postuar: 29/05/2017 - 10:11

Policia e Tiranës ka raportuar se një specialist i Shërbimit Informativ Shtetëror është kërcënuar ditën e djeshme.