Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagoset rëndë 60-vjeçari në Fushë Krujë (Detajet)

Postuar: 08/11/2018 - 20:31

Një 60-vjeçar është aksidentuar mbrëmjen  e sotme në një rrugë rurale në Fushë Krujë.Mësohet se 60-vjeçari ka qenë këmbësor dhe i ka prerë rrugën një veture.I plagosuri, banues në Ishëm të Durrësit, ka qenë në gjendje të dehur në momentin e aksidentit.Ai është transportuar fillimisht në urgjencën e Fushë Krujës dhe më pas pritet të transportohet drejt Tiranës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/01/2019 - 10:10

Pedagogët e Fakultetit të Histori –Filologjisë janë solidarizuar me studentët, duke iu bashkuar nismës së tyre për bojkot të procesit mësimor në shenjë proteste për mosplotësimin e 8+ kërkesave të tyre nga qever

Postuar: 21/01/2019 - 10:02

Vendimi i zbardhur i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit tregon se Izet Kadana kryetar i Gjykat

Postuar: 21/01/2019 - 09:59

Studentët dhe pedagogët e Fakulteti të Historisë dhe Filologjisë kanë nisur sot grevën e tyre të

Postuar: 21/01/2019 - 09:07

Policia e Mirditës ka arrestuar dy persona, babë e bir pasi janë kapur me armë zjarri.

Postuar: 21/01/2019 - 09:02

Në orët e para të mëngjesit në qiellin e Shqipërisë është shfaqur eklipsi i Super Hënës, ose siç

Postuar: 21/01/2019 - 08:52

Edhe pse është tërhequr nga skena dhe ekrani, një nga aktorët më të njohur të viteve ’90.

Postuar: 21/01/2019 - 08:36

Sot është një ditë e trishtë për këngëtarin që na ka bërë gjithmonë krenarë me zërin e tij.