Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagosi rëndë me sëpatë ish-dhëndrin, gjykata lë në burg 54-vjeçarin

Postuar: 12/09/2018 - 16:06

30 ditë burg për Nizami Bezatin, i cili akuzohet se plagosi me sëpatë ish-dhëndrin e tij. Gjykata e Korçës ka caktuar sot masën e sigurisë për 54-vjeçarin.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së dielës në fshatin Kamenicë, ku i riu me inicialet S.M., u godit nga ish-vjehrri i tij pas një konflikti që siç thotë policia ishte për motive të dobëta.

Pak pas krimit autori i autori i plagosjes u ndalua nga policia, ndërsa dyshohet se prishja e lidhjes me vajzën e tij dhe problemet e lindura pas ndarjes kanë qenë shkaku i ngjarjes.

Sakaq, 25-vjeçari pasi mori ndihmën e parë në spitalin e Korçës u transportua me urgjencë drejt Tiranës, pasi ndodhej në gjendje të rëndë. I riu, pas goditjeve nga sëpata mori disa plagë në trup.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 13:41

Këshilltari i Mendimi Djathtë Liberal në këshillin Bashkiak të Shkodrës Mustaf Lici i ka kthyer përgjigje gazetarit Artan Hoxha ndaj akuzave të këtij të fundit në adresë të familjes Lici.

Postuar: 25/09/2018 - 13:40

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka humbur mikun e tij, Agron Katroshi, i njohur si sportist kampion.

Postuar: 25/09/2018 - 13:28

Forca të shumta të policisë së Vlorë në bashkëpunim më FNSH kanë nisur një operacion të gjerë për

Postuar: 25/09/2018 - 13:25

Atë e bir kanë mbërritur në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 dhe kan

Postuar: 25/09/2018 - 12:55

Mëngjesin e sotëm ndodhi një ngjarje që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Postuar: 25/09/2018 - 12:45

Të gjithë i përgëzuan dy mësuesit heronj, të cilët po ndërtonin vet shkollën e fshatit, mirëpo di

Postuar: 25/09/2018 - 12:45

Policia greke ka sekuestruar një tjetër sasi droge pranë kufirit greko-shqiptar.