Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagosje me thikë në Vaun e Dejës, policia me urgjencë në vendngjarje

Postuar: 15/11/2019 - 22:47

Një person është qëlluar me thikë. Ngjarja ka ndodhur në Bushat, në Vaun e Dejës.

Një telefonatë në urgjencën e spitalit të Shkodrës ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës e cila është nisur drejt vendit të ngjarjes. Nga te dhënat e para raportohet për një të plagosur.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 15:55

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Italisë, Luigi Di Maio, ka kryer ditën e sotme një vizitë në Tiranë.

Postuar: 11/12/2019 - 15:40

Ngritja e Strukturës Speciale, të njohur si SPAK, që do të luftojë krimin dhe korrupsionin në niv

Postuar: 11/12/2019 - 15:30

Shqipëria mëngjesin e 26 nëntorit u gjunjëzua nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 të shkal

Postuar: 11/12/2019 - 14:30

Ish-ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi tha se ajo që kryeministri Rama e ka quajtur KÇK ekzisto

Postuar: 11/12/2019 - 14:18

Prokuroria tashmë ka në dorë akt-ekspertimin e ADN-së për Redjan Rrajën.

Postuar: 11/12/2019 - 13:59

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi edhe dëme të mëdha edhe në banesa.

Postuar: 11/12/2019 - 13:57

Moti për orët në vazhdim dhe ditën e nesërme sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ul