BREAKING NEWS

“Më në fund do të nisë...”, kryeministri Rama publikon pamjet nga projekti gjigant që do përmirësojë jetën e shqiptarëve

“Më në fund do të nisë...”, kryeministri Rama
x

Aktualitet

Plagosje pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë, zbardhen detajet e para

Plagosje pranë Shtëpisë së Oficerëve në

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa pasoja në jetë ka ndodhur sot pranë Shtëpisë së Oficerëve në qytetin e Vlorës.
Burime për mediat bëjnë me dije se një 45-vjeçar është plagosur me thikë në këmbë.

Nuk dihet arsyeja, por ambulanca është nisur drejt vendngjarjes, policia është njoftuar gjithashtu dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.