BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Aktualitet

Plane për plazh nesër? Njihuni më parë me surprizat e motit

Plane për plazh nesër? Njihuni më parë me surprizat e motit

Nesër do të kenë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës.

Në Alpe dhe përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga reshje lokale shiu.

Era nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-8m/s, ndërsa në orët e pasdites, era fiton intensitet deri në 15m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare.