BREAKING NEWS

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e
x

Aktualitet

Plane për plazh nesër? Njihuni më parë me surprizat e motit

Plane për plazh nesër? Njihuni më parë me surprizat e motit

Nesër do të kenë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës.

Në Alpe dhe përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga reshje lokale shiu.

Era nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-8m/s, ndërsa në orët e pasdites, era fiton intensitet deri në 15m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare.