BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x

Aktualitet

Plantacionet e serave të kanabisit me mbi 8 mijë fidanë, Gjykata e Shkodrës merr vendimin e fundit ndaj organizatorit, Veshtaj habit me përgjigjen: S’ka prova për…

Plantacionet e serave të kanabisit me mbi 8 mijë fidanë, Gjykata

Gjykata e Shkodrës ka marr masën e sigurisë ndaj organizatorit Ernest Vestaj i cili u kap nga uniformat blu si organizatori i 27 serave me mbi 8 mijë fidanë kanabis në Koplik.

Veshtaj ka mohuar akuzat ndaj tij duke thene se nuk ka asnje lidhje me 27 serat me kanabis te asgjesuara nga policia ne krater.

Prokuroria kerkoi masen e sigurise “arrest me burg” por gjykata vendosi “arrest shtepie” per shkak te mungesave te proves ne kete faze fillestare te hetimit te kesaj çeshtje.