BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Plas arma mes të rinjve në qendër të Lushnjes, policia jep detajet e para

Plas arma mes të rinjve në qendër të Lushnjes, policia jep

 Një konflikt mes dy te rinjve në Lushnje ka përfunduar me të shtëna armësh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një zonë tejet të frekuentuar në shetitoren e hyrjes veriore të Lushnjes.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga të shtënat pasi dy plumbat kanë dëmtuar vetëm dy mjete të parkuara.

Konflikti dyshohet se ka ndodhur për prishje pazari droge. Policia ka rrethuar vendin e ngajres dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e konfrontuar me armë.