Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas arma mes të rinjve në qendër të Lushnjes, policia jep detajet e para

Postuar: 15/06/2019 - 23:30

 Një konflikt mes dy te rinjve në Lushnje ka përfunduar me të shtëna armësh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një zonë tejet të frekuentuar në shetitoren e hyrjes veriore të Lushnjes.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga të shtënat pasi dy plumbat kanë dëmtuar vetëm dy mjete të parkuara.

Konflikti dyshohet se ka ndodhur për prishje pazari droge. Policia ka rrethuar vendin e ngajres dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e konfrontuar me armë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 17:50

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin pasi janë përplasur 3 makina.

Mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë një grua.

 

Postuar: 15/09/2019 - 17:26

39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos

Postuar: 15/09/2019 - 17:03

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Gr

Postuar: 15/09/2019 - 16:50

Një shqiptare 39 vjeçe u shoqërua në policinë e Korinthit, pasi dyshohet se ka vendosur disa zjar

Postuar: 15/09/2019 - 16:09

Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me  mot të qëndrueshëm.

Postuar: 15/09/2019 - 15:43

Për vrasjen e Santiago Malkos, ish-policit është arrestuar një 39-vjeçar në Tiranë, i cili akuzoh

Postuar: 15/09/2019 - 14:44

Vijon faza e konkursit për 500 vende të lira për Patrullë të Përgjithshme në Policinë e Shtetit.