BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Aktualitet

Plas arma në Durrës, ka të plagosur

Plas arma në Durrës, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen nr.12 të qytetit të Durrësit. Mësohet se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur nënë e bir.

Të plagosurit janë transportuar në spital dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërkohë, policia ka mundur të identifikojë dhe arrestojë autorin e ngjarjes.

Sipas informacioneve, shkak i konfliktit ka qenë një vend parkimi për makinën.

Më të lexuarat