Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas arma pranë Gjykatës së Laçit, ka viktima (Detajet e para)

Postuar: 12/06/2019 - 23:55

 Një person raportohet të ketë mbetur i vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë pranë Gjykatës së Laçit, ndërkohë që raportohet se ka mbetur i vdekur një person ende i paidentifikuar.

Shkaqet dhe rethanat e të shtënave nuk dihen, ndërkohë Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/06/2019 - 13:23

Policia bashkiake e Kukësit dhe policia e rendit kanë bërë marrëveshje për nxjerrjen pa dhunë të materialeve zgjedhore nga KZAZ numër 11.

Postuar: 19/06/2019 - 13:22

Një grup mësuesish të shkollës “3 Dëshmorët”, në Kavajë, kanë tërhequr dosje me dokum

Postuar: 19/06/2019 - 12:17

Pas përplasjeve të Kamzës, ditën e sotme përplasje janë shënuar edhe në qytetin e Kavajës e Burre

Postuar: 19/06/2019 - 11:57

Situatë e tensionuar raportohet në të gjitha bashkitë e drejtuara nga opozita në mbarë vendin.

Postuar: 19/06/2019 - 11:41

Një situatë kaotike ka mbizotëruar sot në bashkitë e drejtuara nga PD-ja pasi militantët po përpl