BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Plas grushti në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, shoferi dhunohet keq nga pasagjeri (VIDEO)

Plas grushti në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, shoferi dhunohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në linjën e autobusit Kombinat-Kinostudio.Mësohet se gjatë udhëtimit, një vajzë ka konstatuar se i kishin vjedhur portofolin duke njoftuar fatorinon dhe shoferin. Ky i fundit ka mbyllur dyert e autobusit duke pritur policinë, por kjo i ka irrituar udhëtarët e tjerë, të cilët kanë kërkuar hapjen e dyerve.

Debati ka zgjatur disa minuta dhe më pas një prej udhëtarëve ka sulmuar shoferin e autobusit me grushte.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes disa minuta më pas duke shoqëruar vajzën që i humbi portofoli dhe personin që sulmoi shoferin.