Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas keq në Gramsh, dy të rinj i zënë pritë policit që i shoqëroi një natë më parë në komisariat

Postuar: 19/08/2019 - 20:37

Dy të rinj janë arrestuar nga policia në Gramsh pasi i kanë zënë pritë dhe kanë tentuar të rrahin një punonjës policie.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se dy të rinjtë E.SH dhe shoku i tij me inicialet K.B përkatësisht 25 e 24 vjeç janë arrestuar pasi i kanë zënë pritë dhe kanë dashur të rrahin një punonjës policie, i cili kishte shoqëruar mbrëmjen e djeshme në Komisariat 25 vjeçarin me inicialet E.SH.

Shtetasi me inicialet E.SH ishte shoqëruar dje në Komisariatin e Gramshit pas një sherri me disa persona të tjerë gjatë një feste të organizuar nga Bashkia e këtij qyteti, por më pas është lënë i lirë.

Menjëherë në ndihmë të efektivit të zënë në pritë ka shkuar patrulla e Përgjithshme e Policisë, dhe ka arrestuar në flagrancë dy të rinjtë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 00:27

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë. Raportohet 5 ballë tërmeti i fundit me epiqendër Durrësin.

Postuar: 21/09/2019 - 23:50

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:41

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatët në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:37

Nga tërmeti i cili tronditi vendin ditën e sotme ka mbetur i lënduar edhe një turist i huaj.

Postuar: 21/09/2019 - 23:22

Eksperti Rrapo Ormëni ka qenë në studion e News24 për të folur për tërmetet që goditën sot vendin

Postuar: 21/09/2019 - 23:11

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku shprehet se nga lëkundjet e forta të

Postuar: 21/09/2019 - 23:04

Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën