Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas keq sherri në emision, Blendi Fevziu merr vendimin drastik

Postuar: 21/11/2019 - 23:23

Analisti Lorenc Vangjeli dhe Fitim Zekthi po debatonin lidhur me kreun e KED, Ardian Dvoranin, i cili ka qenë në qendër të vëmendjes pasi është akuzuar nga Presidenti Meta për shkeljen e Kushtetutës, tonet mes tyre janë ashpërsuar.

Për këtë arsye drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu ka marrë vendimin drastik ku është detyruar të ulë zërin e mikrofonave të tyre.

Ndërkohë që ishte duke folur  analisti Vangjeli,  ka ndërhyrë Zekthi duke bërë që mes tyre të lindi një debat në studio.

“O Fitim më dëgjo se nuk humbet asgjë”,-është shprehur Vangjeli dhe më pas Zekthi është kundërpërgjigjur duke thënë se ai pretendon të ketë dije superiore.

Dy analistët nisën të debatonin me njëri-tjetrin duke bërë që drejtuesi i emisionit, Fevziu t’u ulë zërin mikrofonave të tyre  për të vendosur qetësinë në studio.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 23:27

E dielë, 8 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e diel, dt. 08) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Postuar: 07/12/2019 - 23:18

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh ku një drejtues motoçikletë duke ecur n

Postuar: 07/12/2019 - 22:57

Janë mbi 30 shkolla, të cilat nuk do të hapen ditën e hënë për shkak të dëmeve të krijuara nga të

Postuar: 07/12/2019 - 21:46

Në  emisionin “Shiko Kush Luan” pjesë e lojërave ishte dhe kryebashkiaku i Tiran

Postuar: 07/12/2019 - 21:23

44-vjeçarja Fatmira Cuka, së bashku me djalin e saj Sardin 18 vjeç, humbën jetën më 26 Nëntor si

Postuar: 07/12/2019 - 21:14

Një aksident rrugor ka ndodhur në Ballsh, ku një person është plagosur rëndë.Aksidenti ka ndodhur

Postuar: 07/12/2019 - 21:05

Hallet dhe sëmundja që e mundon prej vitesh, Hysen Hashanin bashkë me bashkëshorten, djalin, vajz