Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Aktualitet

Plas keq sherri në emision, Blendi Fevziu merr vendimin drastik

Plas keq sherri në emision, Blendi Fevziu merr vendimin drastik
Analisti Lorenc Vangjeli dhe Fitim Zekthi po debatonin lidhur me kreun e KED, Ardian Dvoranin, i cili ka qenë në qendër të vëmendjes pasi është akuzuar nga Presidenti Meta për shkeljen e Kushtetutës, tonet mes tyre janë ashpërsuar.

Për këtë arsye drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu ka marrë vendimin drastik ku është detyruar të ulë zërin e mikrofonave të tyre.

Ndërkohë që ishte duke folur  analisti Vangjeli,  ka ndërhyrë Zekthi duke bërë që mes tyre të lindi një debat në studio.

“O Fitim më dëgjo se nuk humbet asgjë”,-është shprehur Vangjeli dhe më pas Zekthi është kundërpërgjigjur duke thënë se ai pretendon të ketë dije superiore.

Dy analistët nisën të debatonin me njëri-tjetrin duke bërë që drejtuesi i emisionit, Fevziu t’u ulë zërin mikrofonave të tyre  për të vendosur qetësinë në studio.

 

Më të lexuarat