Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas keq sherri në Shkodër, plagoset me thikë 30-vjeçari (Informacioni i Policisë)

Postuar: 18/11/2019 - 19:52

Mbrëmjen e sotme në Shkodër është plagosur një person pas një sherri mes të rinjve. Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për 30-vjeçarin D.L., i cili është plagosur me mjete prerëse në këmbë.

Sipas policisë, autori i dyshuar për ngjarjen është një 20-vjeçar, i cili është shpallur edhe në kërkim.

Informacion Paraprak i Policisë Shkodër:

Më datë 18.11.2019, ora 17:30, është paraqitur në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi D. L. 30 vjeç, me dëmtime në këmbë me mjete prerëse.

Nga verifikimet e para të bëra nga policia, dyshohet të jetë autor, shtetasi D. L. 20 vjeç dhe po punohet për kapjen e tij.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 10:09

Ambasada e Shteteve të  Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, e cila sipas tregon mënyrën se si do të funksionojë SPAK.

Ambasada shkruan:

Postuar: 12/12/2019 - 09:57

Forcat RENEA kanë arrestuar sot në Gjirokastër Enrik Llukën, i cili akuzohet se ka vrarë kushërir

Postuar: 12/12/2019 - 09:52

Kërpudha Gjigante me "Tri Pjesë”, e vendosur në kopshtin e Kryeministrisë ishte një ve

Postuar: 12/12/2019 - 09:46

Këshilli i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar këtë të enjte nga detyra kryetaren e Gjykatës Admi

Postuar: 12/12/2019 - 09:44

Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë zbuluar bëmat e ndërtuesve me pallatet shumëkatëshe në qarkun e

Postuar: 12/12/2019 - 09:37

Ditën e sotme, pritet që Këshilli i Lartë i Prokurorisë të vendosë për transferimet në rrethe, të

Postuar: 12/12/2019 - 09:24

Pas vendimit për të shembur 3 godina në Qytetet Studenti dhe 10 bujtina në Universitetin Bujqësor