BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Aktualitet

Plas keq sherri në Vlorë, plagoset rëndë një person

Plas keq sherri në Vlorë, plagoset rëndë një person

Një sherr me thika ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në autostradë, pranë një mobilerije.

Burime bëjnë me dije se personi që ka mbetur i plagosur është rreth të 70-tave, i cili është transportuar me urgjencë në spital.

Sakaq, shkaqet e plagosjes nuk dihen ende.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për t’i zbardhur ato.

Më të lexuarat