BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Plas keq sherri/ Plagoset me thikë 16-vjeçari (Emri)

Plas keq sherri/ Plagoset me thikë 16-vjeçari (Emri)

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri të ndodhur mesditën e sotme në zonën e Sukthit.

Dyshohet se 16-vjeçari është plagosur pas një zënke dhe është transportuar më urgjencë për në spital.

Adoleshenti është identifikuar si Elvin Zira.