Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga drejtuesit në qarqe lista me emrat e drejtorëve dështakë, ikin 20 emrat e parë në Tiranë

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga
x

Aktualitet

Plas në studio, analisti- deputetit Valteri: Me bast, as fisi yt nuk të jep vota!

Plas në studio, analisti- deputetit Valteri: Me bast, as fisi yt nuk

Analisti Murat Basha, mbështetës i Partisë Demokratike i ftuar në studion “Arena” është përplasur me deputetin Halit Valteri, duke i thënë se atij as fisi i tij nuk do t’i japë votat

Basha: Unë jam mbështetës i PD-së dhe Lulzim Bashës, ai është politikani më i mirë dhe më i ndershëm në Shqipëri. Ty (Valterit) as fisi yt nuk të jep votat, e shohim, me bast.”

 

Më të lexuarat