BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Plas sherri i madh në burgun grek, goditet me sende të forta shqiptari

Plas sherri i madh në burgun grek, goditet me sende të forta shqiptari

Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në burgun Nafplios.

Mësohet se një grup shqiptarësh kanë goditur me sende të forta një bashkëvuajtës arab, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit. Menjëherë pas ngjarjes, disa shqiptarë janë transferuar në godinat e tjera të burgut.

Ndërsa mëngjesin e sotëm, disa arab hynë në qelin e një shqiptari dhe e godasin shqiptarin me sende të forta. Ai është dërguar menjëherë në spital.