Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri mes ish-drejtorit të policisë dhe gazetarit: Ke bërë shkollën e Enver Hoxhës

Postuar: 15/04/2019 - 23:07

Ish-ushtaraku dhe ish drejtori i policisë, Mit’hat Havari është përplasur me gazetarin Bejdo Malo sa i përket grabitjes së milionave në Rinas dhe rolit të policisë.

Diskutimi në studio:

Havari: Çanë rrethimin, hoqën blloqet e betonit. Nuk u hodh gaz.

Malo: Po ta thotë dikush që Mit’hati 4 vjet polic ka qenë.

Havari: Ik ore tashi. Këtu funksionin logjikë, mund të jesh gjithë jetën polic e je idiot.

Malo: Ç’logjika?

Havari: Dëgjo Bejto se atë shkollë ke bërë ti të Enver Hoxhës. Mund të kesh bërë 20 vjet polic e të jesh idiot. Mund të bësh 4 vjet e je inteligjent.

Malo: Jo, jo në rregull, në rregull.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 16:33

Për herë të parë Instituti i Shëndetit publik ka prezantuar Raportin Kombëtar mbi Sëmundjet jo të Transmetueshme, të cilat përbëjnë 70% të barrës së sëmundshmërisë.

Postuar: 19/04/2019 - 15:55

Mjeti ka shpërthyer në ecje, ndërsa nuk dihet ende gjendja e shoferit që ka qenë brenda mjetit.

Postuar: 19/04/2019 - 15:46

Një tjetër ankimim në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit nga Komisioneri Publik.

Postuar: 19/04/2019 - 15:36

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Rrëshen ku janë përplasur dy makina.

Postuar: 19/04/2019 - 15:10

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën e Durrësit në Tiranë.

Postuar: 19/04/2019 - 14:49

Në media po përflitet se se personi i tretë i cili dyshohet se ka marrë pjesë në grabitjen spekta

Postuar: 19/04/2019 - 14:20

Specialistët e Interpol Tirana kanë ekstraduar nga Greqia në Shqipëri shtetasi E.