BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Aktualitet

Plas sherri në burgun grek, 5 shqiptarët bëjnë për spital të riun, e godasin me sende metalike dhe shkop druri

Plas sherri në burgun grek, 5 shqiptarët bëjnë për

Një përleshje e ashpër ka nisur mes pesë shqiptarëve në burgun grek Domokou. Ata janë rrahur me shkopinj druri.

Nga sherri ka mbetur një i plagosur rëndë.

Katër shqiptarë sulmuan një bashkëatdhetar me sende metalike dhe shkop druri duke bërë që 30-vjeçari të dërgohej me urgjencë në spital. Ai ndodhej në paraburgim i dënuar për vrasje të mbetur në tentativë.

Dhuna e ushtruar ndaj 30-vjeçarit bëri që të pësonte një frakturë të rëndë të fytyrë duke u transportuar menjëherë në spital. Autoritetet greke kanë filluar hetimet për përplasjen e përgjakshme në burg.

Më të lexuarat