Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri në mes të lokalit/ Qëllon me mjete të forta 43-vjeçarin, arrestohet vlonjati

Postuar: 12/09/2018 - 12:14

Policia e Vlorës ka ka arrestuar një shtetas pasi ka ushtruar dhunë ndaj një tjetër shtetasi.

Në pranga u vu Gentjan Nazaj, 41, banues në Orikum, Vlorë.

Sipas policisë Nazaj është konfliktuar në ambientet e një restoranti në Orikum, duke qëlluar me mjete të forta shtetasin D.X., 43 vjeç, banues në Fier, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 29

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:58

Si mundi ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski që të arratisej para arrestimit? Kush ia mundësoi kalimin nëpër Shqipëri?

Postuar: 20/11/2018 - 22:52

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar arratisjen e ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikoll

Postuar: 20/11/2018 - 22:08

Doriani, një banor i zonës, ka bërë një 'propozim' mjaft interesant për kryeministrin Ram

Postuar: 20/11/2018 - 21:37

Një prej banoreve të zonës së ‘Astirit’, banesa e së cilës preket nga projekti i Unaz

Postuar: 20/11/2018 - 21:32

Si pasojë e motit të keq dhe reshjeve të shumta të shiut në qytetin e Gjirokastrës, ujërat e

Postuar: 20/11/2018 - 21:28

 Zona e Astirit ka mbetur pa drita për shkak të një defekti.Mësohet se 3 kabina private në z

Postuar: 20/11/2018 - 21:23

Mbrëmjen e sotme, emisioni Stop, ka publikuar rastin skandaloz të një personi që pretendon se ësh