Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri në Sarandë, ka të plagosur

Postuar: 18/08/2018 - 22:18

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Sarandë dhe si pasojë një person mbeti i plagosur.

Personat kanë përdorur sende të forta si shkopinj druri.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë të cilët kanë shoqëruar në komisariat pesë persona.  

Nuk dihen ende arsye e këtij sherri, ndërsa pritet një njoftim zyrtar nga blutë e Sarandës.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 13:11

Shefi i furnizimit të mjeteve të gazsjellësit TAP, A.B. 44 vjeç, nga Kallmi i Fierit është shpallur në kërkim nga Policia si autori kryesor i vjedhjes së naftës dhe tregtimin e saj tek persona të tjerë.

Postuar: 24/09/2018 - 13:03

Në 19 qershor të këtij viti familja Muçodemi nga Lutinja e Tepelenës denoncoi mësuesin e vajzës i

Postuar: 24/09/2018 - 13:01

Gazetari Artan Hoxha ,ndër të tjera, rrëfeu se një ndër 4 personat e zhdukur së fundmi në qy

Postuar: 24/09/2018 - 12:50

Avokatët e Emiljano Shullazit i kanë dërguar një letër drejtueses së Prokurorisë së Krimeve të Rë

Postuar: 24/09/2018 - 12:44

Gazetari Artan Hoxha shpreh shqetësim se përse opozita denoncon ne mënyrë të njëanshme bandat që,

Postuar: 24/09/2018 - 12:34

Gjykata e Shkodrës dha masën e sigurisë "arrest me burg" për Safet Bajrin e arrestuar m

Postuar: 24/09/2018 - 12:27

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur edhe për rreziqet që i kanosen gjatë denoncimeve të fo