BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Aktualitet

Plas sherri në Shkodër, plagoset me thikë 20-vjeçari (EMRI+ Detajet e para)

Plas sherri në Shkodër, plagoset me thikë 20-vjeçari

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku është plagosur një i ri.
Si pasojë e sherrit të çastit ka mbetur i plagosur 20 vjeçari Emanuel Gjergjndrecaj. Deri më tani dihet se i riu ka marrë disa plagë dhe ndodhet në Spitalin Rajonal të Shkodrës jashtë rrezikur për jetën, ndërsa autori është prangosur nga Policia e Shtetit.

Ende nuk dihen detaje të tjera lidhur me ngjarjen dhe motivin që ka çuar në përplasjen me armë të ftohta mes dy të rinjve.