Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri në studio/ Nuk përmbahet Kujtim Gjuzi: I kam dhënë këtij vendi katër fëmijë. Shko martohu

Postuar: 10/10/2019 - 22:02

Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur ashpër  me aktivistin Altin Hazizaj.

Gjuzi me një gjuhë të ashpër iu drejtua aktivistit se i ka dhënë këtij vendi katër fëmijë dhe përgjigjja e tij me ironi ishte që shkonte të martohej.

Pjesë nga debati

Kujtim Hazizaj: Të kundërtat tërheqin, prandaj dhe mua më tërheqin ndonjëherë zonjat zonjushat, sikundër dhe ty.

Altin Hazizaj: Të jemi pak të kujdesshëm, nuk mund të kem kontroll mbi gjuhën e zotërisë.

Kujtim Gjuzi: As mos të shkojë ndër mend të kesh kontrollin e gjuhës sime. Ruaj etikën ose mos mu drejto fare, me ti nuk pranoj të më drejtohesh.

Altin Hazizaj: Ki kujdes pak mos fyej njerëz. Ji i kujdesshëm për gjuhën që përdor. Kujdes me fjalën ndaj zonjave, nuk tregohet dashuria në krevat.

Kujtim Gjuzi: Mos më trego mua dashurinë, se unë i kam dhënë këtij vendi katër fëmijë ti sa kalamaj ke? Shko martohu njëherë tij dhe pastaj flasim bashkë. Shko martohu, na jep kontributet për të ruajtur vendin.

Altin Hazizaj: Thua ca gjëra por mund të jesh duke kryer krime...

Kujtim Gjuzi: Unë krim? Ti mund të kryesh krim që i jep abortit të drejtë dhe martesës burra me burra dhe gra me gra.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 18:50

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Tiranë- Durrës. Ngjarja ka ndodhur në Vorë pranë mbikalimit. Sipas informacioneve të para ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Postuar: 22/10/2019 - 18:41

Moderatorja Marsela Topi e Tv Apollonia Fier, është nxehur keq me kameramanët e emisionit pasi kë

Postuar: 22/10/2019 - 18:39

Dilaver Kalaja, shefi i ruajtjes së objekteve të komisariatit nr.1 në Tiranë ka reaguar lidhur me

Postuar: 22/10/2019 - 18:20

Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka bërë sërish apel për shpëtimin e Alvinit t

Postuar: 22/10/2019 - 17:59

Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr.

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.