BREAKING NEWS

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata që nuk kanë aplikuar"/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata
x

Aktualitet

Plas sherri në studio/ Nuk përmbahet Kujtim Gjuzi: I kam dhënë këtij vendi katër fëmijë. Shko martohu

Plas sherri në studio/ Nuk përmbahet Kujtim Gjuzi: I kam

Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur ashpër  me aktivistin Altin Hazizaj.

Gjuzi me një gjuhë të ashpër iu drejtua aktivistit se i ka dhënë këtij vendi katër fëmijë dhe përgjigjja e tij me ironi ishte që shkonte të martohej.

Pjesë nga debati

Kujtim Hazizaj: Të kundërtat tërheqin, prandaj dhe mua më tërheqin ndonjëherë zonjat zonjushat, sikundër dhe ty.

Altin Hazizaj: Të jemi pak të kujdesshëm, nuk mund të kem kontroll mbi gjuhën e zotërisë.

Kujtim Gjuzi: As mos të shkojë ndër mend të kesh kontrollin e gjuhës sime. Ruaj etikën ose mos mu drejto fare, me ti nuk pranoj të më drejtohesh.

Altin Hazizaj: Ki kujdes pak mos fyej njerëz. Ji i kujdesshëm për gjuhën që përdor. Kujdes me fjalën ndaj zonjave, nuk tregohet dashuria në krevat.

Kujtim Gjuzi: Mos më trego mua dashurinë, se unë i kam dhënë këtij vendi katër fëmijë ti sa kalamaj ke? Shko martohu njëherë tij dhe pastaj flasim bashkë. Shko martohu, na jep kontributet për të ruajtur vendin.

Altin Hazizaj: Thua ca gjëra por mund të jesh duke kryer krime...

Kujtim Gjuzi: Unë krim? Ti mund të kryesh krim që i jep abortit të drejtë dhe martesës burra me burra dhe gra me gra.

 

 

Më të lexuarat