BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Plas sherri në Tiranë dhe situata degradon në përleshje me armë të ftohta, ka të plagosur

Plas sherri në Tiranë dhe situata degradon në përleshje me

Përleshje me armë të ftohta në Tiranë mes një grupi të rinjsh ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sauk, ka përfunduar me plagosjen e dy vëllezërve binjakë.

Vëllezërit E.S, dhe I.S, 32 vjeç ishin duke qarkulluar me makinë kur janë konfliktuar me dy persona të tjerë.

32- vjeçarët ngelën të plagosur kurse dy të tjerët u larguan teksa Policia po vijon punën për kapjen e tyre.

Më të lexuarat