BREAKING NEWS

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë me koronavirus në qytetin që deri tani ishte imun, infektohet një shitës në treg

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë
x

Aktualitet

Plas sherri në Vlorë, mbetet i plagosur një person (Detaje)

Plas sherri në Vlorë, mbetet i plagosur një person (Detaje)

Një sherr mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas informacioneve mësohet se disa të rinj janë qëlluar me sende të forta dhe një prej tyre është plagosur.

Policia mësohet se ka kapur autorin e dyshuar të kësaj ngjarje.