BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Plas skandali/ I thanë se motra ndërroi jetë nga koronavirusi, familjarët zbulojnë të vërtetën shokuese

Plas skandali/ I thanë se motra ndërroi jetë nga koronavirusi,

Dyshimet se motra nuk i ka vdekur nga koronavirusi, e kanë shtyrë Ragip Kajtazin nga komuna e Istogut që t'i bëhet autopsi motrës.

Dy ditë pasi kishte ndërruar motra e tij, rezultatet dolën ndryshe nga ajo që ishte thënë më herët. Ky nuk është rasti i parë në Kosovë. Një rast tjetër kishte ndodhur edhe gjatë muajit prill.

“Kjo ka bërë që njerëzit, pra qytetarët apo familjarët e të vdekurve, kanë shprehur dyshime nëse eventualisht sëmundja është shkaktuar nga COVID-19 ose sëmundje të tjera. Këtë desha të them se këto vdekje, ne ende nuk e dimë a janë të shkaktuara nga COVID-19”, ka thënë infektologu Hamdi Ramadani.