BREAKING NEWS

Nuk ndalet kryeministri Rama, zbulon detaje nga projekti shumë i rëndësishëm dhe me interes për shqiptarët (VIDEO-LIVE)

Nuk ndalet kryeministri Rama, zbulon detaje nga projekti shumë i
x

Aktualitet

Plasi faturat luksoze të Etilda Gjonajt, gazetari jep paralajmërimin e fortë, zbulon se çfarë do të ndodhë nesër