BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Aktualitet

“Po identifikoj bashkitë ku do ketë trazira”, Klodiana Lala nxjerr informacionin sekret dhe parashikon zhvillime të reja: U nisa nga paralajmërimi i kryeministrit!

“Po identifikoj bashkitë ku do ketë trazira”, Klodiana

Gazetarja Klodiana Lala informoi mbrëmjen e djeshëm përmes një postimi në rrjetet sociale se në Bashkinë e Bulqizës janë sekuestruar para pak kohësh dosjet e dy tenderave me vlerë marramendëse. Të cilat dyshohen si korruptiv.

“Ne Bashkine e Bulqizes jane sekuestruar para pak kohesh dosjet e dy tenderave. Njeri tender me vlere 2.8 mln euro dhe tjetri me vlere 300 mije euro. Dyshohen si tendera korruptive.

Kryebashkiaket ne syrin e ciklonit!”, bëri të ditur mbrëmjen e djeshme Lala.

Pikërisht në këtë postim Lalës i shkruan një qytetare, e cila i thotë gazetares së këto lek janë pak me sa vidhet në të vërtetë aty.

“Këto janë pak lek në krahasim me sa vidhet aty”, i shkruan një qytetare.

Pas këtij komentoi i menjëhershëm ka qenë reagimi i gazetares Lala, e cila shkruan se po identifikon bashkitë ku pritet të ketë trazira.

“U nisa nga cfare paralajmeroi PM. Me pak fjale po identifikoj Bashkite ku do kete trazira”, i përgjigjet Lala.

“Po identifikoj bashkitë ku do ketë trazira”, Klodiana