BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Aktualitet

Po këtë herë çfarë ndodhi? Anita Haradinaj nuk duron më, del me reagimin e ashpër: Për të më prishur imazhin dhe për të më degraduar reputacionin po bëhet...

Po këtë herë çfarë ndodhi? Anita Haradinaj nuk duron

Anita Haradinaj, ka reaguar sërish kundër lajmeve ndaj saj. Kësaj here është përfolur se gruaja e liderit të AAK-së, ka blerë një veturë të re.

Anita e ka mohuar këtë lajm dhe e quajtur këtë informacion por edhe tjerat kundër saj si përpjekje për ta dëmtuar imazhin e saj.

Por në një postim në facebook, moderatorja e njohur është shprehur e lumtur se fuqia e fushatave kundër saj po bie dita ditës.

Postimi i Anita Haradinaj

Nëse ka pak vërtetësi ne thënien “të gjitha t’i falin por suksesin jo”, keto ditë jam bindur që kjo thënie qendron, duke e parë fushaten agresive me tendencë për të prishur imazhin, për të degraduar reputacionin e për të linçuar! Por, tash më është provuar kjo tendencë dhe fuqia e këtyre fushatave po bjen cdo ditë e më shumë, kjo ndoshta edhe po e rrit intensitetin agresiv të lajmeve të pavërteta! Megjithate, dashurine per popullin dhe kombin tim, Linçuesit nuk do arrijne t’a zbehin kurrë!

Më të lexuarat