BREAKING NEWS

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është gruaja, nënë e tre fëmijëve që u vra sot me levë nga bashkëshorti

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është
x

Aktualitet

Po kthehej nga puna në shtëpi, shqiptari shokohet kur gjen gruan të masakruar në dhomën e gjumit

Po kthehej nga puna në shtëpi, shqiptari shokohet kur gjen gruan

Një shqiptar në Francë po kryente ritualin e tij të zakonshëm. Pas punës u kthye në shtëpi por ajo që pa ishte vërtetë tronditëse pasi në dhomën e gjumit gjeti gruan e tij të masakruar.

Sipas asaj që raporton policia, në trup ajo kishte shumë shenja të shkaktuara nja mjete prerëse. Gjithashtu kishte shenja në pjesën e pasme të qafës.

Viktima  56 vjeç është shqiptare e Kosovës. Bashkëshorti i saj nuk mundi ta përballonte shokun që pësoi nga ajo që pa dhe përfundoi i shtruar në spital.

Ai do të merret në pyetje nga hetuesit pasi të qetësohet ndërkohë që policia po heton rrethanat e ngjarjes duke parë kamerat e sigurisë.

Deri më tani uniformat blu nuk kanë asnjë pistë hetimi.