Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po kthehej nga puna në shtëpi, shqiptari shokohet kur gjen gruan të masakruar në dhomën e gjumit

Postuar: 17/09/2019 - 22:40

Një shqiptar në Francë po kryente ritualin e tij të zakonshëm. Pas punës u kthye në shtëpi por ajo që pa ishte vërtetë tronditëse pasi në dhomën e gjumit gjeti gruan e tij të masakruar.

Sipas asaj që raporton policia, në trup ajo kishte shumë shenja të shkaktuara nja mjete prerëse. Gjithashtu kishte shenja në pjesën e pasme të qafës.

Viktima  56 vjeç është shqiptare e Kosovës. Bashkëshorti i saj nuk mundi ta përballonte shokun që pësoi nga ajo që pa dhe përfundoi i shtruar në spital.

Ai do të merret në pyetje nga hetuesit pasi të qetësohet ndërkohë që policia po heton rrethanat e ngjarjes duke parë kamerat e sigurisë.

Deri më tani uniformat blu nuk kanë asnjë pistë hetimi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:09

Është shkarkuar ditën e sotme nga detyra e zëvendës drejtorit për Hetimin e Krimeve të Rënda në Gjirokastër, Bajram Mera. Në vend të tij është emëruar Skënder Hitaj.

Postuar: 14/10/2019 - 20:01

Një burrë është sulmuar në Zvicër nga dy persona të maskuar, duke i marrë një shumë të konsiderue

Postuar: 14/10/2019 - 19:52

Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në burgun Nafplios.

Postuar: 14/10/2019 - 19:40

Kolegji i Posaçëm i Apelimit i ka dhënë të drejtë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, mbi vend

Postuar: 14/10/2019 - 19:20

Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, a

Postuar: 14/10/2019 - 18:33

Një vajzë 16-vjeçare ishte e ftuar së bashku me tre miq në një festë në shtëpinë e një prej të pa

Postuar: 14/10/2019 - 18:23

Një automjet ka përplasur një person në biçikletë këtë pasdite në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur