Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po kthehej nga pushimet në Korfuz, shqiptarin e shumëkërkuar e pret “surpriza” e pakëndshme

Postuar: 18/08/2018 - 21:14

Policia ka arrestuar sot të shumëkërkuarin shqiptar Edmond Bego, 48-vjeç.

Mësohet se ai po kthehej nga pushimet në Korfuz përmes Igumenicës. Mond Bega, ishte emri që kishte vënë ai në pasaportën false. Bego rezulton i kërkuar në Itali për pjesëmarrje në organizata kriminale për trafik kokaine dhe heroine.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 17:39

Në lidhje me një foto që qarkullon në disa rrjete sociale ditët e fundit ku bëhet fjalë për një shtetas se dyshohet që është veshur me uniformën e ISIS  dhe qarkullon në qytetin e Burrelit, si dhe dyshohet se ka

Postuar: 24/09/2018 - 17:20

Policia Vendore e Kukësit dokumenton, identifikon dhe arreston në kohë rekord autorin e dyshuar t

Postuar: 24/09/2018 - 17:01

Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga Tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinne

Postuar: 24/09/2018 - 16:51

Jeta është bërë më e vështirë për një të ri nga një fshat i Kuçovës.

Postuar: 24/09/2018 - 16:44

Gjykata e Apelit në Shkodër ka dhënë sot vendimin lidhur me kërkesën për ndalimin e punimeve të n

Postuar: 24/09/2018 - 16:36

Në emisionin “Top Talk’ gazetarja Anila Hoxha, foli për situatën më të fundit të krij

Postuar: 24/09/2018 - 16:31

Stina e verës duket se u mbyll këtë të hënë.