BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Aktualitet

“Po ku paskan qenë fshehur gjithë këto xhepane more Mato evlat?”, Artan Hoxha publikon fotot që po shpërndahen me shpejtësi dhe ka një mesazh të koduar (FOTO)

“Po ku paskan qenë fshehur gjithë këto xhepane more Mato

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale pamje të mjeteve lundruese në sekuestruara ditët e fundit nga Policia e Shtetit, një aksion ky që nisi pas vdekjes tragjike të 7-vjeçares në Himarë.

Hoxha nuk lë pa ironizuar edhe qeverinë, teksa bën një paralelizëm me filmin ‘Njeriu me top’.

“Nuk e di pse me duket sikur Kryeministri Rama, ndersa sheh raportimet e sjella nga stafi i tij per masat e marra ne plazhet e Shqiperise, i drejtohet Drejtorit te Pergjithshem te Policise se Shtetit Gledis Nano, si Halle Esmaja, nipit te saj Mato Gruda:

Po ku paskan qene fshehur gjithe keto xhepane more Mato evlat???!!

Flota e mjeteve lundruese, skafe, gomone, motorra uji, etj, te sekuestruara apo bllokuara nga Policia e Shtetit ne gjithe bregdetin e jugut te Shqiperise, si mase ekstreme pas ngjarjes tragjike ne Potam te Himares..:.

Kemi shtet “qafira”, jo shaka…”, shkruan Hoxha.

“Po ku paskan qenë fshehur gjithë këto xhepane more Mato