Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po lahej në det me të bijën 6-vjeçare, mbytet nëna shqiptare në Itali 

Postuar: 17/08/2019 - 17:49

Një tjetër shtetase shqiptare ka humbur jetën ditën e sotme. Një nënë 26-vjeçare është mbytur në plazhin e Metapontos në Itali teksa po lahej në ujë me të bijën 6-vjeçare.

Rojet bregdetare spikatën dy pushueset, që po mbyteshin dhe ndërhynë menjëherë. Fatkeqësisht, 26-vjeçarja ka humbur. Ndërsa vogëlushja është transportuar në spitalin e Potencas dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Autoritetet po kryejnë autopsinë e kufomës për të zbuluar shkaqet e kësaj vdekjeje.

Kujtojmë që dy shtetas shqiptarë u ndanë nga jeta në mesnate dje në Cesena në një aksident automobilistik.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 23:59

“Nëse kryeministri Edi Rama kërkon edhe institucionin e Presidentit që ta zotërojë, atëherë unë mendoj se jemi në një proces “Erdoganizimi”.

Postuar: 17/09/2019 - 23:55

Në emisionin “Provokacija”, gazetari Mustafa Nano u ndal tek Presidenti Ilir Meta.

Postuar: 17/09/2019 - 23:47

Ish-drejtuesi i prokurorisë së Apelit, Shkëlqim Hajdari u shpreh se javën tjetër prokurorët shqip

Postuar: 17/09/2019 - 23:32

Këtë të martë në emisionin Opinion është diskutuar pikërisht për, kryebashkiakët e denoncuar nga

Postuar: 17/09/2019 - 22:40

Një shqiptar në Francë po kryente ritualin e tij të zakonshëm.

Postuar: 17/09/2019 - 22:00

Emisioni “Stop” solli sonte një tjetër skandal përmes kameras së fshehtë.

Postuar: 17/09/2019 - 21:39

Situata rëndohet me studenten, që në këmbim të provimeve duhet t’i japë trupin e saj pedago