Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po laheshin në det, i ndodh e papritura çiftit në plazhin e Velipojës

Postuar: 16/06/2019 - 15:49

Shpëtohet nga mbytja një çift bashkëshortësh në Velipojë. Mësohet se çifti i bashkëshortëve ishin me origjinë nga Kosova. Ata kishin hyrë për t'u larë, por i ishte rrezikuar jeta dhe kanë kërkuar ndihmë.

Pushuesit e tjerë i kanë ardhur menjëherë në ndihmë dhe i kanë nxjerrë nga deti.

Më pas ata kanë lajmëruar ambulancën, e cila i ka transportuar burrin dhe gruan në spital, ku ndodhen për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/07/2019 - 22:51

Ka patur sërish tensione këtë të hënë në protestën në zonën e Astirit, ku policia ka shoqëruar tre persona pas përplasjeve.
 

Postuar: 22/07/2019 - 22:35

Ish e dashura e djalit të deputetit të PS-së, Xhisiela Maloku ka postuar një foto në rrjetin e sa

Postuar: 22/07/2019 - 21:58

Gazetarja Sonila Meço tha se 3 vite pas Reformës në Drejtësi është tejkaluar çdo lloj afati në ng

Postuar: 22/07/2019 - 21:15

Ditëve të freskëta, ku temperaturat nuk i kaluan 30 gradët, duket se iu erdhi fundi.Duke filluar

Postuar: 22/07/2019 - 21:04

Dy persona të paidentifikuar kanë ndaluar një mjet tip BMW dhe kanë qëlluar me sende të forta dhe

Postuar: 22/07/2019 - 20:40

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali, pasi u godit me një mjet prerës nga një adoleshe

Postuar: 22/07/2019 - 20:08

E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë Leyla Moses-Ones deklaroi se Amerika vijon që të jetë në