BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

Ç’po ndodh në kadastrën e Durrësit? Punonjësit të alarmuar, familjarët e specialistes shtrohen në spital

Ç’po ndodh në kadastrën e Durrësit? Punonjësit

Kanë dalë pozitivë me koronavirus familjarët e një punonjëse në kadastrën e Durrësit. Kadastra e Durrësit është alarmuar pasi familjarët e specialistes së sportelit kanë rezultuar me Covid-19 ndërsa punonjësja është vetëkarantinuar. Mësohet se familjarët e saj ndodhen të shtruar në spital.

Ndërkohë në kadastrën e Durrësit nuk ka asnjë masë siguruese ndaj Covid, ka shumë njerëz dhe të gjithë specialistët e këtij institucioni po presin udhëzimet nga Ministria e Shëndetësisë.