Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po ngjitej drejt Kishës së Laçit, makina shpërthen në flakë (Video)

Video: 

Postuar: 19/03/2019 - 18:12

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Laç pasi një makinë është përfshirë nga flakët ndërkohë që ka qenë në lëvizje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën që të çon për te Kisha e Shna Ndout në Laç dhe dyshohet se shkak mund të jetë bërë një shkëndijë elektrike në motorrin e makinës.

Në makinë po udhëtonin dy vajza të cilat kanë dalë menjëherë pas konstatimit të flakëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 18:39

Është çarë sërish kordoni i policisë në protestën në Kukës.
 
Përkrahësit e opozitës janë nisur me vrap drejt aeroportit të Kukësit, por më pas kanë filluar të marshojën qetësisht.

Postuar: 25/06/2019 - 18:21

Militantët e PD kanë bllokuar rrugën 3 kilometra pranë Aeroportit të Kukësit, duke krijuar disa

Postuar: 25/06/2019 - 18:10

Gazetari dhe publicisti Frrok Çupi ka komentuar  deklaratën e Metës se ringritja e Repu

Postuar: 25/06/2019 - 18:04

Ka nisur protesta e PD në Kukës kundër vizitës së kryeministrit Edi Rama i cili vijon fushatën

Postuar: 25/06/2019 - 17:10

Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me

Postuar: 25/06/2019 - 17:07

Ndonëse kreu i shtetit Ilir Meta edhe në deklaratën e sotshme nuk mohoi mundësinë e shpërndarjes

Postuar: 25/06/2019 - 16:20

Kur jemi 5 ditë larg nga data e zgjedhjeve situata politike në vend është e shoqëruar me tensione