BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Po përhapet me shpejtësi! Dy raste në Pukë konstatohen se janë pozitiv me koronavirus

Po përhapet me shpejtësi! Dy raste në Pukë konstatohen se

Sot u raportua se ka shkuar në 174 numri i të infektuarve me covid-19 në vend.

Dy raste në Pukë konstatohen se janë pozitiv me koronavirus.

Mësohet se të infektuarit janë pjesëtarë të së njëjtës familje, duke e çuar në 3 numrin e familjeve me COVID-19.