BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Aktualitet

“Po prisja vrasjet dhe pastaj të me fusin kasetën në xhep”, Artan Hoxha nxjerr për herë të parë foton 1 orë pas ngjarjes së bujshme: Ja çfarë po ndodhte

“Po prisja vrasjet dhe pastaj të me fusin kasetën në

Gazetari Artan Hoxha ka nxjerr një foto të tijën një orë para protestës së dhunshme së 21 janarit. “Në sfond, çunat e Gardes, duke shtrire telin me gjemba brenda gardhit dhe duke vajisur automatiket MP-5... Çunat e policise në rresht, duke pritur të valoje druri... Dhe une duke pritur të ndodhin vrasjet dhe pastaj të me fusin kaseten në xhep...”, thas Hoxha.

Postimi i Hoxhës

21 janar 2011

Nje ore para furtunes...

në ballkonin e katit të katert te kullave binjake...

Në sfond, çunat e Gardes, duke shtrire telin me gjemba brenda gardhit dhe duke vajisur automatiket MP-5...

Çunat e policise në rresht, duke pritur të valoje druri...

Dhe une duke pritur të ndodhin vrasjet dhe pastaj të me fusin kaseten në xhep...

“Po prisja vrasjet dhe pastaj të me fusin kasetën në

Më të lexuarat