Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po udhëtonte në autostradë, shpërthen në flakë makina në Vorë

Postuar: 17/08/2019 - 17:32

Një makinë është djegur në ecje në Vorë. Automjeti ka marrë flakë, në kohën që po udhëtonte në autostradë.

makina është djegur thuajse tërësisht. Nuk dihen detaje për ngjarjen.

Nuk janë të paktë rastet e ngjashme të djegies së makinave, të raportuar këtë muaj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 15:22

Katër persona janë vënë në pranga lidhur me ngjarjen e ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Levan-Vlorë, ku gjatë një konflikti për përplasje të mjeteve mbeti aksidentalisht i plagosur më armë zjarri një person.

Postuar: 18/11/2019 - 14:42

Punonjësit të Policisë së Shtetit, Sokol Qokajt kolegët i kanë bërë një surprizë të madhe teksa i

Postuar: 18/11/2019 - 14:09

Për shumë vite, ata kanë qenë shembull në fushën e blertë të futbollit, kur me lojën e tyre kanë

Postuar: 18/11/2019 - 14:01

Hetimet për bandën e trafikimit të drogës midis Shqipërisë dhe Irpinias, që u shkatërrua në tetor

Postuar: 18/11/2019 - 13:21

11-vjeçari Alvin Berisha i shoqëruar nga babai Afrim e familjarët e tij ka nisur vizitat mjekësor

Postuar: 18/11/2019 - 13:08

Gjykata ka dhënë sot masën e sigurisë për Amarilda Lekën, e cila duke u hequr si juriste kishte p